У ДУІТЗ відбулася гостьова лекція від фахівців компанії «Paxle»

У межах співпраці кафедри менеджменту та маркетингу й ADTech компанії «Paxle» 10 квітня о 13:00 в онлайн-режимі (ZOOM) відбулась гостьова лекція для студентів спеціальностей 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 051 «Економіка».

Спікер лекції – Head of Project at PAXLE Academy Ірина Кошова – поділилася власним досвідом та провела лекцію на тему: «Як отримати свій перший оффер: коли в тебе немає досвіду».

Під час лекції обговорили:

• власний досвід карʼєрного зростання і помилки;
  • стан ринку праці та розбір рекрутинг-воронки;
  • як успішно проходити відбір і готуватися до співбесіди;
  • типові страхи перед співбесідою;
  • ресурси для пошуку роботи.

У лекції взяли участь 35 учасників, серед яких здобувачі спеціальностей «Менеджмент», «Маркетинг», «Економіка», «Журналістика» і викладачі факультету бізнесу та соціальних комунікацій.
Модератор заходу – к.е.н., доцент кафедри менеджменту та маркетингу Тетяна Тардаскіна .

Cеред учасників гостьової лекції ADTech компанії «Paxle» було розіграно грантове місце на курс Performance Marketing School та мерч компаії. Переможцем розіграшу стала Єпур Альона, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 4 курсу навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент». Вітаємо з перемогою!

Щиро дякуємо спікеру, учасникам та організаторам цікавих заходів!