У ДУІТЗ відбулася олімпіада з англійської мови

18 квітня 2024 року в 309 аудиторії головного навчального корпусу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку відбулась олімпіада з англійської мови. Мета – популяризація англійської мови, яка є мовою міжнародного спілкування. Організатор олімпіади – кафедра лінгводидактики та іноземних мов ДУІТЗ. У ній взяли участь студенти 1-2 курсів усіх факультетів.

Склад журі:
ЮЛІЯ КУЗЬМЕНКО, в.о. завідувачки кафедри лінгводидактики та іноземних мов;
НАТАЛЯ БУЛГАРУ, старший викладач;
КАТЕРИНА ДЯКУН, старший викладач;
ОЛЕНА МЕДВЕДЄВА, старший викладач;
ОЛЕНА РАДІУС, старший викладач.

Під час олімпіади студенти нашого університету активно виконували різні завдання з англійської мови та демонстрували свої знання.

Наприкінці олімпіади викладачі кафедри лінгводидактики та іноземних мов оголосили переможців. Ними стали:

1 місце – Казмірук Нікіта
2 місце – Замша Даніїл
3 місце – Ванін Дмитро

Переможці отримали подарунки!
Вітаємо наших переможців! Дякуємо всім за участь в олімпіаді та чекаємо вас на інших наших заходах!