ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

Студенти ДУІТЗ пройшли спеціальний курс з основ кібергігієни в Міжнародній Кібер Академії

У межах міжнародного проєкту EIT HEI «Developing Innovative Sustainable Cooperation Opportunities» студенти Державного університету інтелектуальних технолопій і звʼязку мали змогу пройти спеціальний інтерактивний курс-дослідження «Основи кібергігієни для академічного та неакадемічного сектору».
Студенти факультету інформаційних технологій та кібербезпеки протягом кількох місяців мали доступ до спеціалізованої інтерактивної платформи, на якій спочатку перевірили свій початковий рівень кіберстійкості, ознайомилися з навчальним матеріалом та потім через матрицю ризиків протестували свій фінальний рівень кіберстійкості.
Головна мета курсу – підняти та дослідити загальний рівень кібергігієни учасників, також звернути увагу на важливі аспекти цифрової (кібер) гігієни, як нової щоденної атрибуції життя людини.
«З гордістю відзначаю, що наші студенти пройшли курс та успішно склали тестування. Про це свідчить отриманий сертифікат. Участь у проєкті стала можливою завдяки співпраці нашого Університету з Міжнародною Кібер Академією (МКА). Договір був укладений 18 січня 2024 року . Проєкт «Розвиток інноваційних можливостей сталого співробітництва» фінансується Європейським Союзом за програмою EIT HEI Initiative (European Institute of Innovation & Technology Higher EducationInstitutions Initiative). ДУІТЗ планує й надалі розвивати співпрацю з Міжнародною Кібер Академією для впровадження інноваційних інструментів навчання з кібербезпеки», – зазначив декан факультету ІТК Євген Васіліу.
Зауважимо, що Міжнародна Кібер Академія  – інноваційний навчальний заклад, що формує унікальне освітнє середовище, місією якого є розбудова ключових цифрових компетенцій і навичок для протидії все більш загрозливим викликам у сфері кібербезпеки. МКА ініціює й реалізує дослідницькі та навчальні проєкти з використанням інтерактивних платформ та інноваційних рішень для ефективної протидії кіберризикам, що загрожують державним і приватним підприємствам, критичній інфраструктурі та громадському сектору. Академія є активним учасником міжнародних проєктів розвитку та грантових навчальних програм.

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

Адреса:

65023, м.Одеса

вул. Кузнечна, 1

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку © 2024