Відбулася просвітницька лекція з маркетологом Максом Зубенком

17 жовтня в головному навчальному корпусі ДУІТЗ за адресою: вул. Кузнечна, 1, відбулася просвітницька лекція з відомим маркетологом, випускником ДУІТЗ (ОНАЗ ім. О.С.Попова) 2018 року й експертом з діджиталу в міжнародній софтверній компанії Максом Зубенком. Лекція пройшла в аудиторії 223, а також, під час повітряної тривоги, в укритті університету. На зустрічі були присутні в.о. декана ФІТК, проф. Євген Васіліу, доцент кафедри КБ та ТЗІ Сергій Стайкуца, а також студенти університету та коледжів ДУІТЗ, викладачі вишу. Максим Зубенко в 2016 році під час навчання в академії зв’язку отримав грант від МЗС Німеччини, у складі української студентської делегації відвідав Берлін, керував маркетинговими відділами у чотирьох компаніях (займається маркетингом з 2014 року), проконсультував понад 200 проєктів у США та Європі. Також він презентував український акустичний стартап і виграв право участі у всесвітній виставці CES у Лас Вегасі, брав участь з цим стартапом у виставці IFA в Берліні. Тема лекції: “Не робіть як я: як уникнути типових помилок студента під час та після навчання”. Під час заходу Макс розказав про своє навчання в ОНАЗ ім. О.С.Попова (зараз ДУІТЗ), про власні розробки маркетингових стратегій для різних секторів, включаючи хардверні продукти, SaaS та стартапи на різних етапах інвестування, про свій досвід викладача курсу діджитал-маркетингу у шведсько-українській IT-школі Beetroot Academy. Також він поділився практичними порадами й інсайтами для оптимізації студентського життя, які допоможуть молоді не тільки повірити у свої сили та працювати для досягнення мети, а й влаштуватись на перспективну роботу. Наприкінці заходу студенти поставили нашому гостю свої запитання, на які отримали розгорнуті відповіді. Найбільш активні студенти одержали цінні подарунки від компаній-партнерів ДУІТЗ та особисту консультацію від досвідченого маркетолога. Усім присутнім дуже сподобалась лекція. Дякуємо нашому гостю за корисну інформацію й цікаві поради! Чекаємо наступних крутих івентів!