У ДУІТЗ завершився чемпіонат з CS:GO – SUITT MAJOR

29 січня в актовій залі головного навчального корпусу відбувся фінал чемпіонату, у якому зіграли чотири кращі команди.

Призові місця між трьома командами-фіналістами розподілились таким чином:

1. HighWind 2. Fixiki 3. Malina Club

Незабаром «золоті» призери отримають ігрові клавіатури MSI Vigor GK20, володарям «срібла» дістануться миші Rapoo V210 USB Black, а «бронзові» призери отримають ігрові поверхні Bloody B-081S Control.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у кіберспорті.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 14 студентських команд з Одеської області. Вони розіграли турнірну сітку онлайн, але під час урочистого фіналу найкращі гравці зустрілися обличчям до обличчя в актовій залі нашого університету.

Кіберспортивні заходи вже стали доброю традицією у ДУІТЗ. Минулої весни університет організував обласний чемпіонат з CS:GO. До цього у ДУІТЗ проводились внутрішні чемпіонати з Counter-Strike та DOTA2.