23 серпня – День Державного Прапора України

23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора. Це свято було встановлене згідно з указом Президента Леоніда Кучми «Про День Державного прапора України» від 23 серпня 2004 року.

У 2009 році Президент Віктор Ющенко вніс до Указу зміни, заснувавши в цей день щорічну офіційну церемонію підняття прапора по всій Україні. 🇺🇦

Метою свята є виховання поваги громадян до державних символів України.

У цей день в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це також національний символ, знак нашої української ідентичності та боротьби за волю.

Український прапор – це наша гордість. Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість та хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі й прикріплюють до машини на знак підтримки українців.

ДУІТЗ вітає всіх із цим гарним святом та бажає щастя, здоров’я й віри в краще майбутнє нашої держави!