ДУІТЗ запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти

З 27 по 29 вересня 2023 року на базі Державного університету інтелектуальних технологій і
зв’язку (ДУІТЗ) відбудеться Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних

Мета Конкурсу — залучення талановитої студентської молоді до науково-дослідної діяльності, обмін досвідом та кращими практиками написання кваліфікаційних робіт, створення наукового та прикладного контенту. Конкурс проводиться задля підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Конкурс буде проведено у два етапи: перший етап – рецензування кваліфікаційних робіт двома складами журі, другий етап – обговорення та підведення підсумків за участю представників журі обох складів. У фіналі буде проведено відеоконференцію із претендентами на призові місця. Роботи подаються до 10.09.2023 р. (за поштовим штемпелем) на адресу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (65023, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1) з поміткою «На конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «менеджмент»). Участь у конкурсі безоплатна.
Координатор конкурсу: Станіславик Олена В’ячеславівна, д.е.н., професор кафедри маркетингу, менеджменту, публічного управління та адміністрування ДУІТЗ,
телефон: (067) 133-18-17,
електронна скринька: elenastanislavyk@ukr.net[/vc_column_text][vc_column_text]