Ректор університету Олександр Назаренко підписав кілька важливих меморандумів

16 лютого 2023 р. ректор Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Олександр Назаренко підписав меморандуми з головою Київського районного суду м. Одеси та головою Громадської організації «Асоціація слідчих суддів України» Сергієм Чванкіним щодо розвитку співробітництва у науково-дослідній, освітній та інноваційний сферах. Метою співпраці є розв’язання спільних завдань та створення умов для найефективнішого використання наукового потенціалу обох установ та громадської організації. «Університет реагує на всі потреби суспільства. Так, в цьому році, усвідомлюючи актуальність та перспективи, ми відкрили новий навчальний напрямок – ІТ-право. Саме ІТ-сфера – це єдина галузь економіки країни, яка попри війну зросла за 2022 рік, і зросла на непоганий відсоток. За даними НБУ, наприклад, у 2022 році експорт ІТ-послуг із України зріс на 5,8% в порівнянні з 2021 роком – до 7,35 млрд доларів. У 2022 році у галузі працювали 331 тисяча фахівців. За 5 років ІТ-індустрія створила більше 180 тисяч робочих місць. Зараз наші випускники потрібні всюди, і в органах судової влади насамперед. Бо держава активно просуває реформу трансформації і оптимізації всіх гілок влади. Ми сподіваємося, що підписання меморандумів надасть новий поштовх до поглибленого вивчення та застосування інтелектуальних технологій у вітчизняному судочинстві», – зазначив Олександр Назаренко.