В університеті відбулася гостьова лекція про розуміння ризиків

19 березня 2024 року за підтримки факультету інформаційних технологій та кібербезпеки ДУІТЗ відбулася гостьова лекція на тему “Про розуміння ризиків у житті та бізнесі і місця кібербезпеки в них”. Слухачі – студенти, викладачі та партнери університету.
Модератор заходу – доцент кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації, помічник декана ФІТК Сергій Стайкуца.
Лекція відбулася в дистанційному режимі, що дало змогу зібрати аудиторію без прив’язки до територіальності.
Спікерка – Анастасія Конопльова, експертка в галузі ризик-менеджменту та роботи з ризиками, сертифікована тренерка (CISA, CRISC, CDPSE; CISA, CRISC, CDPSE Trainer), CEO & Owner компанії “LLC UAG”, менторка національних та міжнародних програм (USAID), 20+ років досвіду надання впевненості та безперервності бізнес-середовищу.
Інформативна презентація, експертні коментарі, виявлення думки через опитування, 90 хвилин концентрованої інформації щодо екосистеми ризиків та їх ролі в персональному та корпоративному середовищі.
Говорили про
– визначення і розуміння, що таке ризик;
– різницю в підходах до організації діяльності установ – керівні та операційні цілі;
– управління справами й управління ризиками;
– те, що ризик виникає разом з цілями і є невід’ємною частиною прийняття рішень;
– засоби та підходи операційного управління ризиками;
– практику автоматизації управління ризиками.
Спасибі нашому спікеру, пані Анастасії Конопльовій, за змістовну лекцію, корисні матеріали та спільні цінності.