Секретар Приймальної комісії ДУІТЗ Таїсія Похлебіна розповіла про особливості вступної кампанії 2024 року

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому до закладів вищої освіти – основний документ, за яким відбувається вступна кампанія. Він визначає основні принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому вступників.
Порядок містить чітко визначені дати проведення всіх етапів вступної кампанії та формули розрахунку конкурсного бала, також містить вагові коефіцієнти.
Секретар Приймальної комісії Державного університету інтелектуальних технологій і зв‘язку Таїсія Похлебіна зауважила, що реєстрація для участі в мультипредметному тесті вже триває.
Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потрібно створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

– внести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

– завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;

– підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

– надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;

– сформувати Сертифікат НМТ 2024 року.

Усе це треба зробити до 11 квітня. Бо з 14 травня починається основна сесія НМТ.

Календар проведення основної сесії НМТ:
– реєстрація – з 14 березня до 11 квітня;
– внесення змін (за необхідності) – до 15 квітня;
– отримання запрошення на НМТ – після 8 травня;
– основна сесія НМТ – з 14 травня до 25 червня;
– оголошення офіційних результатів – до 2 липня.