ДУІТЗ підписав Меморандум про співпрацю з ІТ-компанією «MobiDev»

За ініціативи кафедри менеджменту та маркетингу ДУІТЗ підписав Меморандум про співпрацю з ІТ-компанією «MobiDev».

Основні напрями співпраці:

1. Спільна діяльність з метою покращення освітніх програм та вдосконалення системи якості освіти за напрямами, суміжними до ІТ.
2. Сприяння організації та проведенню тренінгів, семінарів, лекцій, конференцій, воркшопів та інших спільних заходів.
3. Спільна участь в освітніх і наукових ініціативах з метою створення умов розвитку інноваційної підприємницької освіти.
4. Сприяння розміщенню на інтернет-ресурсах Сторін або в друкованих джерелах інформації, що була створена в контексті співробітництва за цим Меморандумом.

MobiDev – це аутсорсингова компанія з офісами в Україні та Польщі з історією у 14 років. Компанія MobiDev – це 400+ людей, які здебільшого працюють у напрямах Web, Mobile, AR, AI, IoT.

І найголовніше, MobiDev – не просто команда. Це справжня спільнота професіоналів.

Долучайтеся до нашої спільноти професіоналів!