У ДУІТЗ пройшов День вишиванки

Яке значення вишиванки в культурі України?Які є сучасні інтерпретації національного одягу? Чим відрізняються орнаменти вишиванок різних регіонів?
На ці та інші запитання давали відповідь студенти групи КН1.02 на тематичному занятті з української мови, проведеному до Дня вишиванки.
Викладач Наталя Московчук обговорила зі студентами особливості української вишивки та історію вишиванки.
Заняття через тривогу відбувалося у сховищі, але це не завадило групі проникнутися атмосферою свята.
Цікаві факти про вишиванку, національні страви та гарний настрій студентів – все сприяло позитивному засвоєнню інформації, усвідомленню цінності культури народу та прагненню з гордістю пронести його традиції крізь століття!