На кафедрі лінгводидактики та іноземних мов пройшли тематичні практичні заняття

заняття
1 жовтня 2024 року до Дня захисників та захисниць України старший викладач кафедри лінгводидактики та іноземних мов Олена Медведєва провела зі студентами 1-го курсу факультету ІТК тематичні практичні заняття. Студенти разом з викладачем обговорили знаменні віхи на шляху до незалежності України, згадали про видатних українців, які відіграли велику роль в історії нашої країни.

Також студенти розучили та заспівали англійською мовою Марш Української армії. Музична композиція створена на слова Олеся Бабія, який у 1932 року в ув’язненні в Дрогобицькій в’язниці написав цей вірш. Текст було надруковано у журналі «Розвиток нації» за січень-лютий 1932. Марш спочатку став гімном ОУН, а потім і УПА. Довгий час йдуть суперечки щодо автора музики. Більшість дослідників все ж таки авторство музики приписують Омеляну Ніжанковському. У 1932 році композиція була затверджена Проводом Українських Націоналістів, керівним органом ОУН, як гімн організації. Один з перших класичних варіантів виконання цієї композиції зберігається в архіві ОУН, розташованому в Лондоні.

Саме англійський текст композиції й виконали наші студенти разом з викладачем Оленою Медведєвою.