17 травня у стінах ДУІТЗ відбулася значна подія – Міжнародна конференція «Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє».
Цей захід був присвячений святкуванню Міжнародного дня інформаційного суспільства та телекомунікацій, який щорічно проводиться під егідою Міжнародного союзу електрозв’язку (ITU) 17 травня за різною тематикою. У 2024 році основна тема свята — «Цифрові інновації для сталого розвитку». Захід пройшов у змішаному форматі.
У конференції взяли участь представники бізнесу, ІТ-компаній, громадські організації, наукові установи й заклади вищої освіти,
усього понад 50 організацій та установ України, Латвії, Румунії, Молдови, Казахстану й Марокко.
Більше інформації можна знайти на сайті конференції
Також під час заходу були присутні аспіранти та докторанти університету, професорсько-викладацький склад ДУІТЗ.
Ведуча конференції – Світлана Хаджирадєва, проректор з навчальної роботи ДУІТЗ.
Захід розпочався з відео-привітання ректора ДУІТЗ Олександра Назаренка з Міжнародним днем інформаційного суспільства та телекомунікацій. Він зазначив, що для нашого ЗВО, як і для всього світу це свято дуже важливе та може згуртувати фахівців-практиків і науковців українських та міжнародних компаній, організацій, установ.
Також з відео-привітанням до учасників заходу звернувся заступник генерального секретаря Міжнародного союзу електрозв’язку Томас Ламанаускас, який наголосив на важливості впровадження цифрових інновацій задля сприяння сталому розвитку та висловив підтримку українському суспільству й побажав успіхів у роботі конференції.
Наступним з відео-привітанням до учасників конференції звернувся Борис Буркинський, директор Державної Установи «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України», академік НАН України, доктор економічних наук, професор.
Крім цього, в онлайн-форматі всіх учасників конференції привітав з Міжнародним днем інформаційного суспільства та телекомунікацій Олександр Слобожан, виконавчий директор Всеукраїнського громадського об’єднання органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
Організацією конференції займалися завкафедри радіоелектронних систем і технологій, к.т.н. Сергій Сідень та доцент кафедри національної безпеки та управління суспільним розвитком, к.е.н. Валерій Логвінов.
Організаційно-технічній супровід заходу забезпечили: завідувач лабораторії кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації Сергій Гавель та студенти ДУІТЗ. Дякуємо за високий рівень підготовки!
Дякуємо організаторам заходу й усім спікерам за участь у конференції та цікаві доповіді!