старший викладач
Детальніше
«Безпека розробки та підтримка додатків»; «Криптологія»; «Криптографічний захист інформації»; «Аналіз шкідливого коду»; «Системи банківської безпеки»
Приймав участь у роботі науково-методичних конференцій різного рівня. Має 8 тез доповідей до науково-методичних конференцій, опубліковано 24 статті у фахових журналах, підготовлена стаття для публікації у періодичному виданні Web of Science.
Підвищував кваліфікацію та проходив стажування в Національному технічному університеті України Київський політехнічний інститут. Також підвищував кваліфікацію у USAID Project ”Malware Analysys”.
- Науковий ступінь – кандидат технічних наук спеціальність 05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
У 1993 році розпочав роботу асистента викладача на кафедрі АЕЗ у Одеській національній академії ім. О.С. Попова. У 1994 році перейшов на посаду викладача кафедри ТЕЗ, З 1996 по 1999 рік навчався в аспірантурі академії за спеціальністю «Телекомунікаційні системи та мережі». З 1999 року працював на кафедрі ДЕЗ на посаді викладача. У 2006 році захистив дисертацію. В даний час є старшим викладачем кафедри Кібербезпеки та технічного захисту інформації, бере участь у науково-дослідницькій роботі кафедри.
Паралельно з педагогічною роботою приймав участь, як інженер-програміст у наступних проектах:
Приймав участь в розробці трьох цифрових систем комутації «Ф1500», «F2000», “Matrix” в КБ ТОВ «Телекомунікаційні технології» з 1998 по 2008 рік.
З 2009 по 2011 приймав участь в розробці автоматизованої системи збирання та обліку інфоррмації приладів обліку електроенергії Matrix-AMM в складі КБ ТОВ Телекомунікаційні технології.
З 2012 по 2013 рік приймав участь в розробці блоку керування газотурбінним двигуном гелікоптера МІ-2М в складі КБ ТОВ «Елемент»
З 2018 по 2021 рік у складі СКБ Радіозв’язок ТОВ Телекарт-прилад приймав участь в розробці та підтримці цифрових військових радіостанцій вітчизняного виробництва. Два програмних проекти власної розробки були прийняті на озброєння збройних сил Швеції/
З 2021 року по теперішній час співпрацюю з КБ компанії ATN Corp. Приймаю участь в розробці електронних прицілів цієї компанії.
Коло наукових інтересів
Завадостійке кодування, сигнально-кодові констрцкції з використанням недвійкових ансамблів сигналів та таймерні сигнально-кодові конструкції, криптографічний захист інформації, криптоаналіз, розробка програмного забезпечення, квантові обчислення, штучний інтелект, методи технічного захисту інформації.