Перед самою передвиборчою програмою ,хочу зазначити, що студентська рада , – орган , який представляє інтереси студентів. Кожен із здобувачів вищої освіти має змогу проявляти ініціативу, пропонувати свої ідеї проведення заходів, роботи, казати, що вони хотіли б змінити та допомагати шукати альтернативне вирішення питань стосовно начального процесу.
Зі вступу й випливає перший пункт.
1) Взаємодія з учнівством та адміністрацією :
– Скринька побажань та пропозицій.
Ми вже її запустили, але поки що, вона не використовується активно студентами. Проте, хочу наголосити на зручності цього «інструменту». Якщо ви маєте якісь зауваження, пропозиції або запитання до органів студентського самоврядування, ви маєте змогу звернутися прямо до нас через цю гугл форму.
– Взаємодопомога.
Допомога студентам від студ. ради щодо
навчання, самореалізації і тд. Якщо у вас є бажання проявити себе, але вам потрібна підтримка та допомога, ви завжди можете звернутися до студради.
2) Взаємодія з іншими організаціями та людьми:
– Волонтерська діяльність.
Збір речей та коштів ,за актуальними напрямами ,обраними студентами.
– Зустрічі з успішними випускниками університету.
Проведення лекцій, з чіткопрописаними темами та змістом, від випускників, які досягли успіху в цікавій студентам галузі.
– Організація лекцій на важливі соціальні теми у вигляді дискусії.
На цих лекціях буде висвітлюватися важливі питання за допомогою керівників. Учні зможуть шляхом розмови обговорити, вислухати та висловити власну думку щодо обраної теми. Це навчить студентів слухати та саме ЧУТИ співрозмовника,а також правильно формулювати свою думку, вирішувати конфлікти шляхом
розмови.
3) Творча діяльність/ залученість ліцеїстів / організація дозвілля:
– Тематичні вечори
Організовувати вечірні зустрічі студентів за цікавими їм темами, які будуть обиратися за опитуванням у телеграм каналі, запропонувати свій варіант проведення, ліцеїсти зможуть в онлайн скриньці побажань. Наприклад: паверпоінт паті, перегляд фільмів, літературні вечори,
перегляд спортивних передач, настільні ігри, чаювання, дискусії на
різноманітні теми. Це допоможе покращити комунікацію між студентами,
дізнатися більше одне про одного та знайти людей зі спільними інтересами.
– Систематизувати ведення соц. мереж орагнів самоврядування
Створення ініціативної групи, обов’язком якої буде ведення соціальних мереж. Бажаючі з різних курсів можуть проявити свої творчі та креативні навички, пропонувати цікаві онлайн рубрики та багато іншого. Це допоможе систематизувати інформаційну діяльність органів самоврядування. Які саме є види діяльності в ініціативній групі:
– Фотографування та відеозйомка
– Відео-монтаж
– Створення афіш/ історій та публікацій
– Написання тексту до постів в телеграм чи інстаграм
– Проведення конкурсів у різних галузях.
Тематичні конкурси (до різних свят, наприклад : найкращий образ до Хеллоуїну , нового року і т.п.), конкурс малюнків, відео, творів та інших
творчих робіт на певну тематику.