12 квітня 2025 року в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся яскравий та надзвичайно насичений День відкритих дверей. Майбутні вступники та їхні батьки познайомилися зі спеціальностями університету, унікальними освітніми програмами, поспілкувалися з викладачами й відвідали лабораторії ДУІТЗ.
Ведуча заходу, Наталя Московчук, доцент кафедри лінгводидактики та іноземних мов ДУІТЗ, розказала нашим гостям про історію створення університету, переваги навчання й можливості для студентів.
Ольга Яворська, відповідальний секретар Приймальної комісії ДУІТЗ, детально розповіла про основні етапи вступної кампанії 2025 року та вимоги до абітурієнтів.
Далі Світлана Добровольська, старший викладач кафедри електроніки, транспортних технологій та логістики, розповіла про особливості навчання на спеціальностях 171 «Електроніка», 275 «Транспортні технології», 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» та про перспективи розвитку цих напрямів.
Роман Царьов, доцент кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем, зосередив увагу на перевагах і особливостях навчання на спеціальностях 121 «Інженерія програмного забезпечення», 123 «Комп’ютерна інженерія» та 126 «Інформаційні системи та технології».
Докладно про переваги спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації», про стейкхолдерів факультету інформаційних технологій та кібербезпеки ДУІТЗ розповів Віталій Кільдішев, к.т.н, доцент кафедри КБ та ТЗІ.
Олександра Цира, к.філос.н., доцент, в.о. завідувача кафедри публічного управління та цифрової економіки розказала про важливість розвитку гуманітарних спеціальностей у сучасному цифровому суспільстві. Вона представила нові освітні програми, зокрема ОП «Цифрова економіка» за спеціальністю 051 «Економіка», що поєднує економічну підготовку з ІТ-компетенціями. Окрему увагу приділила єдиній в Україні освітній програмі «Публічне управління інноваційними та інформаційними екосистемами» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», яка готує фахівців для роботи у сфері цифрової трансформації державного управління.
Наступним етапом заходу була екскурсія лабораторією технічних засобів охорони та захисту інформації кафедри КБ та ТЗІ ДУІТЗ, яку провели Сергій Стайкуца, керівник лабораторії, доцент каф. КБ та ТЗІ, разом з колегою – Денисом Голевим. Викладачі кафедри КБ та ТЗІ розповіли про обладнання систем відеоспостереження й пожежної безпеки, які надали великі компанії-виробники, наприклад Bosch, та про різні навчальні стенди, якими обладнані лабораторії. Наприкінці екскурсії Сергій Стайкуца провів для майбутніх вступників вікторину. Переможці отримали подарунки від партнерів нашого університету.
Далі наші гості відвідали навчальну лабораторію кафедри систем електронних комунікацій з телекомобладнанням та вимірювальними пристроями. Екскурсію цією лабораторією провів Василь Орєшков, в.о. завідувача кафедри СЕК.
І наостанок усі присутні відвідали лабораторію кафедри РЕСТ. Про цю лабораторію розповіла Олеся Орябінська, старший викладач кафедри радіоелектронних систем і технологій.
Дякуємо всім, хто завітав на наш захід! Сподіваємось, що ви отримали багато корисної інформації й натхнення для свого майбутнього!