доцент, кандидат педагогічних наук
lenchikkarpova@gmail.com
Scopus Author ID: AAU-1762-2021
ORCID: 0000-0001-6742-3700
Детальніше
«Іноземна мова (англійська)» для першого (бакалаврський) рівня вищої освіти (соціально-гуманітарний); «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» для другого (магістерський) рівня вищої освіти (соціально-гуманітарний).
Вчена має опубліковані 92 наукових та навчально-методичних робіт, з них – 73 наукового та 16 навчально-методичного характеру (із яких 3 – навчальні посібники), а також 15 сертифікатів учасника міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, із загальною участю у 45 конференціях; 28 сертифікатів підвищення кваліфікації з викладання англійської та німецької мов Oxford University Press, Cambridge, Pearson, Goethe-Institut, Hueber тощо;
сертифікат підвищення кваліфікації (Південноукраїнський національний університет ім. К.Д. Ушинського (м. Одеса) 2020 р.);
Стипендіат програми “Research Stays for University Academics and Scientists” від стипендіального фонду DAAD (Німецька служба академічних обмінів) Дослідження «Міждисциплінарний підхід як передумова формування професійної комунікативної компетенції у студентів економічних спеціальностей» виконано в Магдебурзькому університеті імені Отто фон Геріке (The Otto-von-Guericke University Magdeburg), факультет економіки та менеджменту (очно).
Навчалась у Німецько-польській-українській Літній академії при Німецько-польському Інституті (м. Дармштадт, Німеччина), де презентувала проєкт на тему: «Міждисциплінарна співпраця у сфері вищої освіти як засіб налагодження німецько-польсько-українських відносин» (“Interdisziplinäre Zusammenarbeit im Bildungsbereich).
Пройшла курс Інтенсивної англійської мови у мовній школі “English in Cyprus” (м. Лімасол, Кіпр) (очно). Cертифікат рівня Advanced C1.
Брала очну учать у Міжнародному молодіжному форумі у якості Посла миру від України (м. Ченнай, Індія). Виступила у панельній дискусії з проблеми впливу нинішньої геополітичної ситуації в Україні на освітні та робочі преференції студентів.
Виступала спікером на IV Європейському мовному конгресі (очно), організованому Польською Асоціацією зі стандартів у мовній освіті (PASE) у Варшавському університеті (Польща).
У складі української делегації відвідала м. Берлін та м. Дрезден (Німеччина) в рамках програми «Молодь змінить Україну» від благодійного фонду Б. Гаврилишина. Досліджувала систему вищої освіти з метою розробки рекомендацій для відповідних закладів.
Брала часть у воркшопі “Interkulturelle Kommunikation und Interkulturelles Lernen” (Дрезденський технічний університет, Інститут славістики) (очно). Виступила з доповіддю “Культурна та мовна гібридність у сучасній Україні (Kulturelle und sprachliche Hybriditäten in der heutigen Ukraine)” (м. Дрезден, Німеччина)
- Вчене звання – доцент (Атестат доцента, серія АД, №000440, Рішення атестаційної колегії МОН від 12.12.2017 р.).
- Науковий ступінь – кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 – Теорія навчання (Диплом кандидата наук, серія ДК № 027529, Рішення президії Вищої атестаційної комісії України від 28.04.2015 р.).
- Ступінь вищої освіти – магістр зі спеціальності «Мова та література (англійська)», присвоєна кваліфікація філолога, викладача англійської та німецької мов і літератур (Диплом магістра, серія СК № 32930732, видано Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова 30 червня 2007 р.).
В системі вищої освіти працює з 2007 року, зокрема на посадах:
- доцента кафедри Лінгводидактики та іноземних мов у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку, на факультеті Бізнесу та соціальних комунікацій (вересень 2023 – по теперішній час);
- доцента кафедри іноземних мов Одеського національного економічного університету, на факультеті Фінансів та банківської справи (2007 – по теперішній час);
- дійсного члена Ради експертів з громадсько-професійної незалежної акредитації та сертифікації у сфері освіти, агенства сертифікації та акредитації «Стандарт-Експерт», Україна (2021 – по теперішній час).
Наукові інтереси:
менеджмент вищої освіти, дуальне навчання, методика викладання іноземних мов, міжкультурна комунікація, використання інтерактивних технологій, дистанційне навчання