ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

Кораблінова Ірина Анатоліївна

Посада: доцент, кандидат економічних наук

korablinova.irin@gmail.com

GOOGLE SCHOLAR: scholar.google

ORCID: 0000-0003-2701-0447

Детальніше

ОКР бакалавр: «Економічна теорія» (спец. «Економіка», «Менеджмент», «Маркетинг»); «Економічна теорія» (спец. «Електроніка», «Транспортні технології», «Мікро- та наносистемна техніка», «Інформаційно-вимірювальні технології»); «Економіка» (спец. «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»); «Економіка та бізнес» (спец. «Комп’ютерні науки»); «Цифрові трансформації в економіці та суспільстві» (спец. «Економіка»); «Міжнародні корпорації» (спец. «Економіка»).

ОКР магістр: «Інформаційний бізнес» (спец. «Економіка»); «Глобальні бізнес-структури» (спец. «Менеджмент»); «Цифрова трансформація бізнесу» (спец. «Менеджмент»).

ОКР доктор філософії: «Трансформація економічної теорії та парадигми управління в умовах диджиталізації» (спец. «Економіка»).

Науковими дослідженнями з проблематики методології аналізу перехідних форм відносин у системі суспільного виробництва, зокрема питаннями трансформаційних процесів в умовах становлення інформаційного суспільства, зайнялась на початку 2000-х років під час навчання в ОНАЗ ім. О.С. Попова на кафедрі економічної теорії під керівництвом д.е.н., проф. Пусенкової І.В. з подальшим консультуванням д.е.н., проф. Звєрякова М.І., д.е.н., проф. Тіханової Т.Ю., доц. Писарєва Є.Г. та інших вчених-продовжувачів традицій Одеської школи економістів, започаткованої д.е.н., проф. Покританом А.К. Теоретико-прикладні аспекти дослідження трансформаційних процесів через призму діяльності сучасних компаній у сфері інформаційних та комунікаційних компаній продовжила у докторській дисертації при науковому консультуванні д.е.н., проф. Гранатурова В. М. Результати цих досліджень опубліковано в авторській монографії «Компетенції компаній у цифрову епоху: content&context» та низці інших праць.

На сьогодні доц. Кораблінова І.А. є автором близько 100 наукових праць, наукових доповідей та навчально-методичних робіт, автором-розробником понад 10 навчальних курсів для здобувачів вищої освіти та наукового ступеня. У різні роки була керівником та виконавцем ініціативних НДР, організатором студентських наукових гуртків, наставником студентських команд у межах проєктів міжнародної організації Enactus, освітньо-практичних заходів Impact Hub Odessa та ін., керівником наукових студентських робіт для Всеукраїнського конкурсу «Завтра.ua», членом екзаменаційних комісій та керівником дипломних робіт бакалавра, спеціаліста, магістра та ін. Член Спеціалізованої вченої ради К41.816.03 в ОНАЗ ім. О.С. Попова із захисту кандидатських дисертацій (до 2021 р.). Член Всеукраїнської Громадської Організації «Українська Асоціація Економістів-Міжнародників».

В останні роки  доц. Кораблінова І.А. є активним учасником міжнародних та всеукраїнських конференцій, семінарів та воркшопів. Проходила стажування (інтернатуру) в Одеській продуктовій ІТ-компанії «KeepSolid» зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, підвищення кваліфікації у проектах української кофаундингової ІТ-компанії Genesis та ін.

Брала участь у Регіональному економічному діалозі Міжнародного Союзу Електрозв’язку з питань інформаційно-комунікаційних технологій для країн Європи та СНД (2019); у Міжнародному науково-методичному семінару «CBC-PracticeFirms – Інноваційна методика професійної підготовки та освітнього співробітництва на двосторонньому рівні Румунія-Україна» (2021); проходила Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «Fundraising and organization of project activities in educational establishments: European experience» для педагогічних та науково-педагогічних працівників, 12.02.2022 – 20.03.2022 (Польща – Україна); брала участь у серії воркшопів у межах Міжнародного науково-освітнього заходу: “Implementation of “green” and digital technologies in international educational environment” (2022), організованого кафедрою геоінженерії НТУ «КПІ ім. І. Сікорського», Радою Молодих Вчених при МОН, Національним офісом Erasmus+UA; неодноразово брала участь у проєктах з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge» від UGEN. У 2023 році стала співатором міжнародної колективної монографії у межах 5th International Scientific Conference “Digital Economy and Digital Society” (Academy of Silesia, Senate Hall, Katowice); брала участь у Циклі навчальних тренінгів з сучасної кругової економіки в рамках проєкту «Впровадження знань та практик щодо циркулярної економіки у країнах басейну Чорного моря», що фінансується Європейським інструментом Сусідства в рамках Спільної операційної програми транскордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2014-2020» (BSB 1021 – CIRCLECON) у співробітництві з ДУ «Інститут ринку і економко-екологічних досліджень НАН України» (25-28 квітня 2023 р.).

Нагороджена грамотами Одеської обласної державної адміністрації, ОНАЗ ім. О. С. Попова, ДУІТЗ за внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти (2010, 2014, 2015, 2023 рр.).

  • Вчене звання – доцент (Атестат доцента, серія 12ДЦ, № 040882, виданий Міністерством освіти і науки України на підставі Рішення Атестаційної колегії, м. Київ, 22.12.2014 р.). Вчене звання присвоєно за кафедрою економічної теорії.
  • Науковий ступінь – кандидат економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) (Диплом кандидата економічних наук, Серія ДК № 000374, виданий Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України на підставі Рішення Атестаційної колегії, м. Київ, 10.11.2011 р.).
  • Ступінь вищої освіти – магістр, спеціальність «Економіка підприємства», кваліфікація – магістр економіки (Диплом магістра, серія СК № 27561251, видано Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова, 30.06.2005 р.).

В системі вищої освіти працює з 2004 року, зокрема на посадах:

  • старший лаборант кафедри економічної теорії ОНАЗ ім. О.С. Попова (грудень, 2004 – серпень, 2005);
  • викладач, старший викладач кафедри економічної теорії ОНАЗ ім. О.С. Попова (вересень, 2005 – вересень, 2013);
  • аспірант денної форми навчання в ОНАЗ ім. О.С. Попова (2005 – 2008);
  • доцент кафедри економічної теорії ОНАЗ ім. О.С. Попова (2013 – 2018);
  • докторант денної форми навчання в ОНАЗ ім. О.С. Попова (2016 – 2018);
  • доцент кафедри економічної теорії та управління проектами (2018 – 2021);
  • в.о. завідувача кафедри економічної теорії та управління проектами ОНАЗ ім. О.С. Попова (Наказ № 01-05-140 від 26.08.20 р., Наказ № 01-05-191 від 15.12.20 р., Наказ № 01-05-07 від 14.01.21 р.);
  • доцент кафедри економіки та цифрового бізнесу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (вересень, 2021 – грудень, 2023);
  • доцент кафедри публічного управління та цифрової економіки Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (з січня 2024 року по теперішній час).

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

Адреса:

65023, м.Одеса

вул. Кузнечна, 1

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку © 2024