ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

Мигуль Валентина

Я , Мигуль Валентина Сергіївна.

Навчаюсь на факультеті Телекомунікацій та радіотехніки, на 174 спеціальності (група АІКТД-Б2.01.)  Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка.

Мої наміри та завдання програми , до вступу у студентське самоврядувавання:

Маю бажання об’єднати творчих, креативних, сміливих та відкритих людей, у нашому навчальному закладі.

Займатися підготовкою та організацією творчих заходів в університеті. А саме , організацією дозвілля студентів та участю в університетських та факультетських заходах: Посвята першокурсників, День студента, Новий рік, День святого Валентина, Хелловін та багато інших. Діяльність студентського декана на рівні університету полягає в координації роботи всіх організаційних секторів факультетів для проведення загальних івентів. Студентське самоврядування організовує різноманітні майстер-класи, поїздки, ігри тощо, а також підтримує факультети в університетських змаганнях.

Влаштовувати різноманітні розвиваючі ігри (Мафія, Аліас тощо) та проводити поїздки до інших міст України, регіонів та світу. Організовувати кіновечори та заходи з приводу інших пам’ятних подій.

Внесок у комунікацію та зв’язки з громадськістю – це результат плідної та насиченої співпраці творчих та креативних студентів. Зробити студентське життя барвистим та насиченим. Де будуть активно вестися сторінки ДУІТЗ в соцмережах Facebook, Instagram та Telegram, анонсуванням подій, розробкою афіш та оголошень, плакатів для підтримки представників факультету на Студосені, Студвесні, Міс ДУІТЗ та інших культурно-масових заходах, оформленням стенду поздоровлень, створенням фотозвітів з культмасових заходів ДУІТЗ. Щоб студдекан був залучений до координації профорієнтаційної роботи як на рівні факультетів, так і на рівні університету.

Охопити також спортивно оздоровчу діяльність, яка відповідає за здійснення комплексу взаємопов’язаних заходів щодо організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи зі студентами. Забезпечує організацію роботи гуртків та секцій спортивного напряму. Основними завданнями є привернення уваги студентів до спорту, участі у спортивних змаганнях з різних видів спорту, таких як: футбол, баскетбол, бадмінтон, волейбол, шахи тощо. Ставить за мету розширення і зміцнення міжвузівського співробітництва, вдосконалення спортивно-масової та оздоровчої роботи зі студентами. Організувати оздоровлення та відпочинок студентів.

Впровадити студентське опитування, яке є формою вирішення студентською громадою питань внутрішнього значення шляхом прямого волевиявлення.

Мати можливість розвивати глибше творчі здібності студентів, креативність та логіку, мати змогу брати участь у наукових конференціях, виступати на семінарах тощо, а також, для того , щоб отримати досвід, який буде дуже корисним під час влаштування на роботу за спеціальністю.

Метою діяльності, також є здійснення представництва та захисту соціально-економічних прав та інтересів студентів.

Бути студдеканом важко, адже на тебе лягає відповідальність за студентство. Хоча саме це надає можливість по-справжньому відчути себе потрібним. Перш за все, обов’язок – піклуватися про першокурсників. Адже вони одразу потрапили в нове середовище, тому ми повинні організувати тиждень першокурсника, на якому познайомимо їх з університетом, безпосередньо з нашим факультетом. Їм необхідна підтримка. Направляти першокурсників у правильне русло, іноді давати поради стосовно викладачів, щоб не виникали конфлікти. Також намагатися організовувати побільше благодійних акцій, наприклад, з донорства, шанування ветеранів війни, колишніх викладачів університету. Але найбільше, мабуть, студентам подобається наша культурно-масова діяльність. Студентський деканат намагається заохочувати всіх студентів до активного життя факультету.

Впровадити у роботу модель «рівний рівному». Вона полягає у тому, що людина краще засвоює інформацію, яку отримує від людини приблизно такого ж статусу і віку. Тобто майстер-класи, присвячені написанням резюме, підготовці до співбесіди з роботодавцем, можуть організовувати самі ж студенти. За моїм уявленням, на факультеті має бути декілька осіб, які б кваліфіковано могли б допомогти студенту. Це мають бути студенти старших курсів, люди з активною життєвою позицією. По-друге, прагнути до покращення відносин між університетом і роботодавцями. По-третє, для успішної роботи намагатися налагодити продуктивний діалог з факультетами, щоб декани, наприклад, зустрічались з роботодавцями. Це має позитивно вплинути на якість освіти та, зокрема, професійну підготовку.

Я вважаю, що мої пропозиції та прагнення для студентського самоврядування звучать дуже перспективно та надихаюче! Це чудовий спосіб зробити життя університетської спільноти активнішим і цікавішим. Маю амбітну мету — організовувати поїздки, майстер-класи, кіновечори.

Моє бачення студентського життя, організаторські здібності та прагнення об’єднати творчих і активних людей створять нові можливості для розвитку університетської спільноти.

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

Адреса:

65023, м.Одеса

вул. Кузнечна, 1

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку © 2024