ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

Програми академічної мобільності

Саміт Молоді 2025
Нові Горизонти: Інновації під керівництвом молоді для сталого та справедливого світу 
(онлайн та офлайн)

Травень 19-20 2025

Молодіжний саміт Групи Світового банку 2025 року запрошує молодих людей, які змінюють себе, новаторів і лідерів, щоб сформувати стале та інклюзивне майбутнє за допомогою сміливих рішень, орієнтованих на молодь. Під гаслом «Нові горизонти: інновації під керівництвом молоді для сталого світу» цьогорічний саміт зосереджується на трьох сферах трансформації:

Цифрова трансформація та дані: дізнайтеся, як молодь використовує технології, включно зі штучним інтелектом і великими даними, для стимулювання економічного зростання, подолання цифрового розриву та створення ринку праці, готового до майбутнього.

Кліматичні дії та стійкість: досліджуйте інноваційні рішення для зелених технологій, розумних міст і сталого сільського господарства, демонструючи, як молоді лідери можуть боротися зі зміною клімату, створюючи робочі місця.

Творчі індустрії: підкресліть роль мистецтва, медіа та моди у сприянні зайнятості, соціальних та економічних змінах, сприянні стійкості та збереженні культурної спадщини.

Під час обговорення цих підтем саміт зосередиться на трьох нових поглядах на інновації: групи населення, які не охоплені послугами, крихкість, конфлікти та насильство (FCV) і партнерства. Висвітлюючи ці сфери, захід спрямований на посилення різноманітних голосів, сприяння інноваціям для сталого розвитку та створення мереж співпраці для глобального масштабування впливу.

Молодіжний саміт є найбільшою щорічною подією Групи Світового банку для молоді (віком від 18 до 35 років) у всьому світі. Він відбудеться 19-20 травня 2025 року, включаючи заходи та зустрічі як у штаб-квартирі Групи Світового банку у Вашингтоні, так і в різних регіонах.

Місія Саміту:

  • Розширення можливостей молоді для вивчення інноваційних рішень проблем розвитку;
  • Озброїти молодь інструментами для створення ефективних проектів і участі в них;
  • Сприяти діалогу між молоддю, Групою Світового банку та іншими ключовими глобальними зацікавленими сторонами.

Термін подачі заявки: 26 січня 2025 до 23:59.

Детальна інформація за посиланням

 

Навчальний візит до Копенгагену
«Адвокація інтересів та прав молодих людей: досвід Данії»

16-21 грудня 2024 року

ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» (Україна) та Копенгагенська молодіжна мережа (Данія) в межах проєкту «Підсилюючи голоси молодих людей» запрошують взяти участь у навчальнрму візиті «Адвокація інтересів та прав молодих людей: досвід Данії».Візит відбудеться 16-21 грудня 2024 року у столиці Данії – Копенгагені.

Під час візиту відбудеться:
• Знайомство з однодумцями з України та Данії.
• Глибше розуміння адвокації, прав людини та інклюзії.
• Візит до UN City Copenhagen – дізнаєшся, як працюють агенції ООН над досягненням 17 Цілей сталого розвитку.
• Зустрічі з молодіжними організаціями та просторами, які успішно працюють із соціально вразливими групами молоді.
• Унікальний громадський простір Absalon, де відбувається близько 100 заходів щотижня – від драг-вечорів до занять йогою для вагітних.
• Національний музей та Гендерний музей Данії – місця, що надихають на переосмислення історії в контексті інклюзії та різноманіття.
• Атмосфера різдвяного Копенгагену з його затишними ярмарками та визначними пам’ятками.

Учасники – молоді люди віком від 18 до 35 років, які:
• зацікавлені у громадській діяльності та адвокації;
• готові розробити ідею адвокаційної кампанії;
• проживають в Україні чи країнах Європи й активно працюють на благо України.
Особливо заохочуються до участі молодь з числа соціально вразливих груп, а саме: молодь з інвалідністю, ЛГБТІК+ молодь, молодь з числа національних меншин, внутрішньо переміщена молодь, молодь із сільської місцевості, інші категорії молодих людей з меншими можливостями.

Забезпечується:
• Проживання у центрі Копенгагену (2-місні номери).
• Харчування протягом усього візиту.
• Відшкодування витрат на проїзд.

Подача заявок до 25 листопада 2024 року – заповнити коротку форму за посиланням: https://forms.gle/aVQc3h2v55BTw2H69 

Із додатковими запитаннями звертайтеся на поштову скриньку info@diiukraine.org


Республікою Австрія оголошено про надання стипендій для студентів, аспірантів та науковців на 2025/26 навчальний рік. Подаватися на стипендії можуть представники будь-яких спеціальностей. Детальну інформацію про ці стипендіальні програми можна знайти у відповідних записах у базі даних про стипендії та фінансування досліджень на сайті: www.grants.at (німецькою та англійською мовами).


БО «Благодійний фонд імені Олени Миколаївни Борщ» оголошує конкурс на отримання щомісячної стипендії у розмірі 8000 грн. для студентів технічних спеціальностей, що мешкають на підконтрольній Україні території. За два роки своєї діяльності Фонд розглянув тисячі заявок та визначив 18 стипендіатів із 35 університетів. Кількість стипендій обмежена, тому відбір проводиться за кількома критеріями. Основні умови:

  1. Надається лише найкращим студентам 1 – 4 курсів технічних спеціальностей, які демонструють високі академічні результати.
  2. Оцінюються особисті життєві обставини кожного кандидата, щоб стипендія була спрямована на тих, хто найбільше потребує допомоги.
  3. Виплачується щомісяця та зараховується на банківську картку студента.

Щоб подати заявку на стипендію, студенти мають заповнити спеціальну форму на сайті: https://www.omborsch.org/

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

Адреса:

65023, м.Одеса

вул. Кузнечна, 1

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку © 2024