Ямнюк Богдана Ярославівна
– в.о.голови ради молодих вчених, начальниця НВЦ науково-технічної інформації та міжнародних програм, член Вченої ради ДУІТЗ, делегат конференції трудового колективу, секретар науково-технічної ради ДУІТЗ, аспірантка кафедри ПУ та ЦЕ. У 2020 році отримала диплом магістра зі спеціальності «Телекомунікація та радіотехніка» в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова.
В Університеті діють наукові товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, які є частиною системи громадського самоврядування відповідних закладів вищої освіти.
- У роботі наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених беруть участь особи віком до 35 років (для докторантів – 40 років), які навчаються або працюють в Університеті.
- Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених забезпечує захист прав та інтересів осіб, які навчаються або працюють в Університеті, зокрема щодо питань наукової діяльності, підтримки наукоємних ідей, інновацій та обміну знаннями.
- У своїй діяльності наукові товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених керуються законодавством, цим Статутом та положенням про наукові товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.
- Наукові товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених діють на принципах: свободи наукової творчості; добровільності, колегіальності, відкритості; рівності права осіб, які навчаються, на участь у діяльності наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.
- Наукові товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених:
- приймають акти, що регламентують їх організацію та діяльність;
- проводять організаційні, наукові та освітні заходи;
- популяризують наукову діяльність серед студентської молоді, сприяють залученню осіб, які навчаються, до наукової роботи та інноваційної діяльності;
- представляють інтереси студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених перед адміністрацією Університету та іншими організаціями з питань наукової роботи та розвитку академічної кар’єри;
- сприяють підвищенню якості наукових досліджень;
- сприяють обміну інформацією між молодими вченими та дослідниками;
- сприяють розвитку міжвузівського та міжнародного співробітництва;
- взаємодіють з Національною академією наук України та національними галузевими академіями наук, науковими та науково-дослідними установами;
- виконують інші функції, передбачені положеннями про наукові товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, цим та іншими законами України.
- За погодженням з науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених керівництво Університету приймає рішення про відрахування осіб, які здобувають ступінь доктора філософії, з закладу вищої освіти та їх поновлення на навчання.
- Органи управління наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених формуються на демократичних засадах шляхом виборів. Структура наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та організаційний механізм його діяльності визначаються положенням, яке затверджується вищим колегіальним органом громадського самоврядування Університету.
- Адміністрація Університету не має права втручатися в діяльність наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, крім випадків, коли така діяльність суперечить законодавству, статуту чи завдає шкоди інтересам Університету.
- Ректор Університету всебічно сприяє створенню належних умов для діяльності наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених (надає приміщення, меблі, оргтехніку, забезпечує телефонним зв’язком, постійним доступом до Інтернету, відводить місця для встановлення інформаційних стендів тощо).
- Фінансовою основою діяльності наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених є кошти, визначені Вченою радою Університету.