МЕТА: обмін досвідом з питань організації роботи з психосоціальної підтримки осіб, які потрапили в критичну життєву ситуацію, зокрема пропедевтики кіберхейту і кібербулінгу серед молоді.
КОРОТКИЙ ОПИС ПРОГРАМИ СТАЖУВАННЯ
Стажування проводилося на базі Міжнародного незалежного університету Молдови за підтримки Міжнародного проєкту Німецької служби академічних обмінів (DAAD-2024; номер 57709682) «Навігація в цифровому просторі: стратегії підтримки молодих біженців з урахуванням конфліктів».
Здобувачі 2-го і 3-го курсів першого (бакалаврський) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 «Психологія» ознайомились з роботою профільних кафедр Факультету психології, педагогічних наук та соціальної роботи ULIM. Спільно зі студентами ULIM та Університету Гамбургу провели декілька групових сесій (Delphy-групи; Брейнстормінг; Фокусне групове інтерв’ю), де обговорили актуальні проблеми, що заважають ефективній роботі у сфері пропедевтики кіберхейту та кібербулінгу.
19-20 вересня 2024 року взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції з теми «Інноваційні підходи до трансформації конфліктів та підтримки біженців».
Постер | Програма |
УЧАСНИКИ: