Коляда-Березовська Тетяна Федорівна

доцент, кандидат філологічних наук

kobertanya@gmail.com

ORCID: 0000-0001-8470-7705

«Аналітико-синтетична обробка текстової інформації», «Копірайтинг», «Креативні технології в рекламі», «Масова комунікація та інформація», «Організація роботи відділів реклами та PR», «Практична стилістика», «Риторика», «Теорія сприймання та розуміння тексту і твору».

Вчена має понад 110 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, з них 8 монографій та 10 праць, що індексуються у наукометричній базі Index Copernicus (показник індексу Гірша – h-5).

Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування в Університеті Гамбургу (Німеччина), Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Україна), Karaganda Buketov University (Казахстан), Wyzsza Szkola Wschodnioeuropejska w Przemyslu (Польща), Одеському національному університеті ім. І. І. Мечнікова (Україна), Wyzsza Szkola Techniczna, Katowice School of Technology (Польща) та ін.

Протягом 2019 – 2021 рр. співвиконавець держбюджетної НДР Інституту підготовки іноземних громадян ОНПУ (Національний університет «Одеська політехніка»), № 151-120 «Електронні дидактичні засоби як базова компонента інформаційно-освітнього середовища в системі навчання іноземних громадян»; участь у міжнародному науково-освітньому проекті «International Students Adaptation and Integration» (Консалтингова компанія HULTGREN (Німеччина), Університет імені Міколаса Ромеріса (Литва), Східно-Баварський технічний університет Амберг-Вайден (Німеччина), Нідерландська бізнес-академія (Нідерланди), Університет Фоджа (Італія) та ін.

У період з 2008 р. до 2018 р. була відповідальна в ОНПУ за підготовку та випуск Збірника матеріалів щорічної Міжнародної науково-практичної конференції “Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття” (11 Випусків).

• Вчене звання – доцент (Атестат доцента, Серія 02 ДЦ, Номер 014624, Рішення атестаційної колегії МОН України від 16.01.2005 р.).
  • Науковий ступінь – кандидат філологічних наук зі спеціальності 10.01.06 – теорія літератури (Диплом кандидата наук, серія і номер КН 012445, Рішення Вищої атестаційної комісії України від 03.12.1996).
  • Вища освіта – диплом спеціаліста, кваліфікація: філолог, викладач російської мови та літератури (Диплом  Серія і номер НВ 824846, виданий Одеським державним університетом ім. І.І. Мечнікова, дата видачі 27.06.1985)

В системі вищої освіти працює з 1993 року, зокрема на посадах:

• викладач, аспірантка кафедри українознавства Одеського технологічного інституту харчової промисловості (Одеська національна академія харчових технологій (1993-1996 рр.);
  • провідний спеціаліст лабораторії освітніх інновацій Одеського науково-методичного центру освітніх та комп’ютерно-інформаційних технологій (1996-2003 рр.);
  • доцента кафедри документознавства та інформаційної діяльності Одеського національного політехнічного університету (2003-2022 рр.);
  • з січня 2023 року по теперішній час – доцент кафедри міжнародних відносин, суспільних комунікацій та ІТ-права Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.