Мірошниченко Олексій Іванович

старший викладач

micronn10@gmal.com

Закінчив Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2009 році. Спеціальність: фізика твердого тіла та твердотільної електроніки, кваліфікація магістр з фізики.
У 2012 закінчив аспірантуру Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, за науковою спеціальністю 01.04.07 «Фізика твердого тіла та твердотільної електроніки».
З 2013 року працював в Одеській державній академії технічного регулювання та якості на посаді викладача-асистента кафедри загальної підготовки.
З 2020 р. – старший викладач кафедри прикладної фізики та наноматеріалів Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.
Загальний трудовий стаж: 10 років
Стаж педагогічної роботи у ЗВО: 10 років

Напрям наукової діяльності: електрофізичні властивості гетероструктур на основі поруватого кремнію, засоби детектування транспорту.

Автор та співавтор 18 наукових робіт, в тому числі 1 робота в фаховому журналі, 1 науково-дослідна робота, та 16 праць в збірниках наукових конференцій.