Майстер-клас з фотодизайну для студентів Реклами та РR

Майбутні професіонали з реклами та PR відвідали фотовиставку «Абстракція форми»

Викладачі кафедри політології, соціології та соціальних комунікацій та майбутні фахівці з реклами та PR групи РЗГ 3.01 відвідали виставку фотографа Євгена Медведєва «Абстракція форми».

Експозиція представлена у клубі-фотогалереї «Взгляд». Вона являє собою ряд чорно-білих знімків, в яких автор, використовуючи прийоми абстракціонізму, передає свої емоції, переживання, ставлення. Ці фотографії несуть в собі не лише естетичну цінність, вони змушують думати …

«На щастя, наші студенти встигли переглянути фотовиставку ще до того, як жорсткі карантинні міри увійшли в дію. Відвідування таких заходів є обов’язковим для них, як майбутніх PR-менеджерів», – зазначає завідувач кафедри політології та соціальних комунікацій Віра Безродна.

Студенти познайомились із засновником фотогалереї – сучасним фотохудожником Олександром Якимчуком. Дуже відкрита, харизматична людина, яку можна слухати годинами. Відбувся імпровізований майстер-клас з візуалізації медіакомунікацій.