Мистецький конкурс до Дня захисників і захисниць України

З метою національно-патріотичного виховання Відділом виховної роботи ДУІТЗ був організований он-лайн студентський Мистецький конкурс до Дня захисників і захисниць України.

20 жовтня 2021 року визначено переможців творчого конкурсу. Перше місце здобула другокурсниця факультету телекомунікацій та радіотехніки Валерія Нечепуренко за фотоколаж «Бентежний світ». «Я вже декілька років захоплююсь фотографією, мені подобається обробляти знімки, робити з них абстракції. Цією роботою я хотіла показати що навіть у наш скрутний час, під час війни є контраст між добром та злом, є радість і яскраві кольори», – розповіла авторка.

Друге місце посіла студентка Дар’я Іванова, а третє розділили Наталі Потапова і Євген Кабак.

На жаль, не всі переможці змогли прийти на церемонію нагородження, але Валерія Нечепуренко і Євген Кабак отримали грамоти та корисні призи – у Валерії з’явився фітнес-трекер, а у Євгена – флешка.

Окрема подяка Людмилі Гальчинській та Анастасії Склярук від Первинної профспілкової організації робітників освіти і науки й первинної профспілкової організація студентів ДУІТЗ за наданий призовий фонд для переможців та учасників заходу.

Роботи учасників розміщено на стенді у холі навчального корпусу на Кузнечній, 1.