В Університеті провели
перший етап XII Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка

 

4 листопада 2021 року відбувся загальноуніверситетський етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Зважаючи на карантинні обмеження, творче змагання довелося пристосувати до дистанційного формату, тож написання робіт провели в онлайн-режимі на платформі ZOOM.

Доцентка кафедри лінгвістичної підготовки Інна Рогальська-Якубова привітала учасників конкурсу: «Рада бачити усіх учасників, що долучилися до конкурсу. Я переконана, для усіх нас в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка стане доброю традицією».

Загалом для учнів закладів професійно-технічної освіти, студентів і курсантів закладів вищої освіти Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка проводиться у три етапи: І етап – на рівні закладів професійно-технічної освіти та закладів вищої освіти, ІІ етап – на обласному рівні, ІІІ етап – на загальнодержавному рівні.

Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Так, цьогоріч учасникам першого етапу в ДУІТЗ запропонували для написання творчої роботи тему «Людині часом необхідно вмерти, аби своє безсмертя обрести», яка мала на меті відобразити різні аспекти життя, творчості та сучасного вивчення і трактування спадщини Генія українського народу – Тараса Шевченка.

Переможцями загальноуніверситетського етапу XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка в ДУІТЗ стали:

І місце – Богачук Анастасія (2 курс);

ІІ місце – Вівтюк Анастасія (1 курс);

ІІІ місце – Тимофєєва Олена (2 курс).

Вітаємо переможців та бажаємо успішних перемог на ІІ обласному етапі конкурсу!