Відбувся круглий стіл на тему: ««Права та свободи людини і громадянина»

Відбувся круглий стіл на тему: «Права та свободи людини і громадянина»

 

10.12.21 р. в рамках правового виховання та громадянської освіти студентів за ініціативи Навчально-наукового центру виховної роботи відбувся он-лайн круглий стіл на тему: ««Права та свободи людини і громадянина» із запрошенням лектора  з кафедри Політології, соціології та соціальних комунікацій ДУІТЗ, кандидата юридичних наук, доцента, діючого адвоката –  Наталі Березовської.

Відбувся круглий стіл на тему: «Права та свободи людини і громадянина»

Захід пройшов в ZOOM конференції у формі запитань та відповідей, цікаво та доступно, за активною участю студентів та викладачів.  Студентів було ознайомлено з положеннями Загальної Декларації прав людини, з історією виникнення поняття «права людини», а також обговорено питання дотримання правових норм в Україні. Окрему увагу було приділено торгівлі людьми як масовому порушенню прав людини в Україні та світі, і проблемам запобігання та припинення означеного правопорушення.

Доповідачем було зазначено, що в Україні торгівля людьми набула загрозливих форм через низьку правову культуру і незнання законів, своїх прав та обов’язків. Проте, зазначалося, що останнім часом намітились певні позитивні зрушення у ставленні до проблеми торгівлі людьми як пересічних громадян, так і представників владних структур.