Вітаємо молодь з Днем студента!

Шановні наші студенти!
Ректорат ДУІТЗ, профспілкова організація та студентське самоврядування щиро вітає вас зі святом – Днем студента!

Майбутнє нашої країни належить молодим, сповненим життєвої енергії, активним і дієвим. Ваші успіхи та здобутки в навчанні, спорті, громадській діяльності, активна життєва позиція сприяють соціально-економічному розвитку та духовному збагаченню нашої держави. Творчо мислити, прагнути пізнавати нові горизонти, висувати перед собою досяжну мету і домагатися свого – таким повинно бути кредо сучасного українського студента.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку, миру, щастя, міцного здоров’я, славних і добрих справ та перемог!