Онлайн – зустріч «День відкритих дверей»

Раді повідомити, що 26 березня 2022 року о 13.00 в дистанційному форматі, зважаючи на умови воєнного часу в нашій країні, Приймальною комісією Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, за участю представників факультетів університету, було проведено зустріч в форматі «Дня відкритих дверей ДУІТЗ» з потенційними абітурієнтами та їх батьками, в межах якої були презентовані спеціальності й унікальні можливості надання освітніх послуг всіма різноманітними факультетами університету.

Тарасенко Ірина Вікторівна, відкрила захід вступним словом й привітала всіх, хто долучився до зустрічі, надав почергово можливість всім факультетам ДУІТЗ представити свої спеціальності. Вона наголосила, що вибір професії майбутніми абітурієнтами є одним із найважливіших етапів у житті. Метою цього відкритого заходу є отримання якомога більше інформації про спеціальності, освітні програми, стратегію університету, умови та матеріально-технічне забезпечення, можливості працевлаштування для студентів та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд й створювати найміцніші дружні зв’язки, зорієнтуватися у різноманітті спеціальностей. Обрати найбільш актуальну для кожного професію, отримати поради та консультації фахових спеціалістів навіть в таких складних умовах сьогодення.

Сакун Ганна Олександрівна представила факультет Бізнесу та соціальних комунікацій в межах спеціальностей: «Економіка», «Менеджмент», «Маркетинг», «Психологія», «Соціологія», «Журналістика», та «Публічне управління та адміністрування», та підкреслила, що особливістю підготовки в нашому університеті є опанування цих спеціальностей з поглибленим знанням сучасних інформаційних технологій. Саме завдяки цьому наші випускники є конкурентоспроможними на ринку праці.

Орешков Василій Іванович розповів про підготовку кваліфікованих фахівців, яка здійснюється за ступенями вищої освіти бакалавр та магістр, на факультеті Телекомунікацій та радіотехніки, та додав, що сьогодення галузі зв’язку – це є конвергенція телекомунікаційних, радіотехнічних та інформаційних технологій, й саме цього принципу дотримується університет.

Бабіч Юрій Олегович  зауважив, що спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» дає можливість отримати одну з найбільш цікавих професій – розробника програмного забезпечення, та розповів всі перспективи, пов’язані з цією спеціальністю. Також він зробив наголос на можливості навчання англійською мовою та сучасному підході в освітньому процесі.

Царьов Роман Юрійович представив спеціальності «Комп’ютерна інженерія» й «Інформаційні технології та системи», наголосивши, що такі фахівці сьогодні затребувані майже на будь-яких підприємствах, приватних компаніях, державних установах, оскільки всі ми сьогодні взаємопов’язані гіпертекстовими документами «всесвітнього павутиння».

Васіліу Євген Вікторович, як декан факультету, провів віртуальну екскурсію лабораторіями факультету та наголосив, що така актуальна спеціальність, як «Кібербезпека», надає студентам можливість здобути комплексний набір фундаментальних знань про сучасні IT-технології, перспективну роботу в IT-компаніях, зокрема за гнучким робочим графіком або віддалено. Актуальною особливістю спеціальності є те, що на 1-2 -х курсах навчання відбуваються щоденні заняття з англійської мови, з метою здобуття сертифіката В2. Вільне володіння англійською мовою та знання англійської термінології з кібербезпеки є необхідним для успішного працевлаштування в цій галузі незалежно від країни роботодавця.

Асабашвілі Суліко Дмитрович, довів, що поєднанням фізичного і віртуального просторів в єдине функціональне середовище і створення на його основі інтелектуальних автоматизованих систем є основним завданням фахівців спеціальностей «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», «Мікро- та наносистемна техніка», «Електроніка» та «Транспортні технології».

Ганєва Таїсія Іванівна, голова Приймальної комісії  Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку підвела підсумки доведеної інформації та розповіла особливості вступу цього року за результатами роботи Приймальної комісії ДУІТЗ.

Багато питань від батьків ми почули в межах зустрічі, зокрема, стосовно працевлаштування майбутніх студентів та можливості отримати дуальну освіту в університеті. Також батьки цікавились можливістю поселення у гуртожитки та умовами побуту студентів. Раді надати інформацію, що вся інфраструктура ДУІТЗ завжди готова й чекає на студентів!

Загалом, в результаті зустрічі було доведено, що обравши Державний університет інтелектуальних технологій зв’язку, який провадить якісну й конкурентоспроможну освітню діяльність, кожен буде мати змогу здобути високоякісну підготовку за обраною спеціальністю та матимете багато додаткових можливостей у майбутньому професійному житті!