Відкриття сезону профорієнтаційних заходів

24 вересня в Одеській школі № 65 відбувся профорієнтаційний захід

«Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості».

           Представники ДУІТЗ ознайомили учнів 9 – 11 класів зі спеціальностями університету. Більш детально викладачі університету ознайомили школярів з умовами вступу, перспективами навчання, навчанням англійською мовою, за програмою подвійних дипломів (коли випускник університету отримує одночасно диплом бакалавра або магістра ДУІТЗ та диплом бакалавра або магістра Anhalt University of Applied Sciences – Кетен, Німеччина), розповіли про високий рівень підготовки спеціалістів.

Відкриття сезону профорієнтаційних заходів         

         Було проведено майстер-клас з робототехніки та пристроїв автоматизації.

        Під час презентації серед  учнів виникло багато запитань з приводу умов вступу до університету та участі студентів у наукових дослідженнях і стартапах під час навчання, а також можливості навчатись з частковою занятістю та за дуальною формою навчання.

Відкриття сезону профорієнтаційних заходів        

      Фахівці державної служби зайнятості Одеського міського центру зайнятості окреслили основні напрями зустрічі:

  • «Важливо уже сьогодні орієнтувати дітей на вибір професій інженерної спрямованості, формувати у підростаючого покоління інтерес до науково-технічної творчості»!
  • «Проводячи такі заходи ми створюємо реальні умови, в яких учні за максимально короткий час здатні зробити крок до важливого вибору між «модними» професіями та затребуваними на ринку праці».

Відкриття сезону профорієнтаційних заходів