ВСТУП-2022. На окремі спеціальності ДУІТЗ можна вступити лише за мотиваційним листом

Шановні вступники!

Нагадуємо, що в цьому році у вас є можливість вступити до Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку на окремі спеціальності контрактної форми навчання, які мають особливу підтримку, лише за мотиваційним листом.

Зверніть увагу на спеціальності:

– 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

– 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка.

– 153 Мікро- та наносистемна техніка.

– 171 Електроніка.

– 172 Телекомунікація та радіотехніка.

– 275 Транспортні технології.

Як написати мотиваційний лист?
4 важливі складові

• Особиста зацікавленість абітурієнта в навчальному заклад

Ви маєте мотивувати своє бажання навчатись саме у нашому університеті.

• Ваші очікування від ДУІТЗ

Треба показати, що ви маєте такі очікування від університету, які заклад може забезпечити. Адже і у вас є очікування, бачення кінцевого результату навчання.

• Досягнення, сильні сторони

Тут міститимуться задокументовані свідчення ваших успіхів, матеріали й нагороди. Ви навіть можете розмістити в мотиваційному листі QR-код, за яким приймальна комісія зможе переглянути ваші здобутки.

• Не забудьте про слабкі сторони

Декого може здивувати цей пункт – мовляв, навіщо показувати себе в невигідному світлі? Однак така інформація говоритиме про вас як про людину з критичним мисленням, яка може подивитись на себе зі сторони й зробити перші кроки для усунення таких слабких сторін у майбутньому.

Як готуватись до написання мотиваційного листа?

– Сприймати МЛ як цікавий вид перемовин.

– Проявити інтерес і зацікавленість.

– Демонструвати досягнення в бажаній сфері.

– Закласти кілька днів на якісне написання МЛ.

– Не перевищувати вказаний обсяг, але й не скупитись.

– Попросити погляд зі сторони.

– Звернути увагу на цінні деталі.

На сайті університету (за посиланням https://suitt.edu.ua/pravyla-pryjomu/) ви можете ознайомитись з критеріями оцінювання МЛ ( Додаток 7) та переглянути приклад МЛ.

З усіх питань стосовно вступу до Державного університету інтелектуальних технологій та зв’язку звертайтесь за телефоном (048)723-23-44. Отримати консультацію зі вступу до вишу можна на офіційному сайті.