День кафедри мереж зв’язку

З 23 по 30 вересня 2019 року в читальній залі наукових працівників ОНАЗ ім. О. С. Попова проходив інформаційний захід «День кафедри політології, соціології та соціальних комунікацій». Викладачі кафедри мали змогу ознайомитись з наявною фаховою День інформації кафедри Мереж зв’язку проходив в читальній залі наукових працівників ОНАЗ ім. О. С. Попова з 28 травня по 6 червня 2015 року на якому викладачі ознайомились з ЕК та електронною картотекою статей бібліотеки, з «Анотаціями наукових праць працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова» на сайті бібліотеки, наявною фаховою навчальною літературою, статтями з періодичних видань, картотекою книгозабезпечення навчальних дисциплін кафедри Мереж зв’язку. Також обговорені проблеми книгозабезпечення кафедри та зроблені замовлення на придбання необхідної літератури та періодичних видань.

Книгозабезпеченність кафедри мереж зв’язку