День кафедри політології, соціології та соціальних комунікацій

З 23 по 30 вересня 2019 року в читальній залі наукових працівників ОНАЗ ім. О. С. Попова проходив інформаційний захід «День кафедри політології, соціології та соціальних комунікацій». Викладачі кафедри мали змогу ознайомитись з наявною фаховою навчальною літературою, фаховими періодичними виданнями, статтями з періодичних видань, картотекою книгозабезпечення навчальних дисциплін кафедри та ін. Співробітники бібліотеки надали консультації з алгоритму пошуку літератури в електронному каталозі, Репозитарії ОНАЗ ім. О.С. Попова, з питань складання та оформлення заявок на навчальну літературу та періодичні видання за профілем кафедри. Були обговорені питання ефективності використання студентами навчальної літератури та електронних інформаційних ресурсів.

Книгозабезпеченістькафедри політології, соціології та соціальних комунікацій