Програма стипендій для українських науковців від BASEES

Британська Асоціація Слов’янських та Східноєвропейських Студій (BASEES) пропонує п’ять стипендій для українських науковців у галузі гуманітарних та соціальних наук. Програмою передбачається одноразова стипендія для підтримки інтелектуальної діяльності науковців у розмірі 1000 фунтів стерлінгів. Крім того, кожен із стипендіатів отримає членство в BASEES терміном на 12 місяців і зможе представити свої дослідження на регулярних семінарах BASEES Talks.

Стипендії зможуть отримати науковці, які наразі перебувають в Україні, працюють в українських академічних установах, мають ступінь доктора філософії (Ph.D) або еквівалент у галузі гуманітарних та соціальних наук, або навчаються в аспірантурі.

Щоб подати заявку на отримання стипендії необхідно заповнити аплікаційну форму до 31 січня 2023 року.

Деталі за посиланням

За будь-якою додатковою інформацією звертайтесь за адресою office@basees.org