Відбір наукових робіт на конкурс з фінансуванням ЄС

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс проєктів та наукових робіт, які можуть отримати фінансування Європейського Союзу

Конкурс проводиться у рамках зобов’язань України у Рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 200».

Зокрема на нього приймаються роботи за темами технологій розвитку транспортної системи, енергетики та енергоефективності, ІТ-технологій, робототехніки, кібербезпеки, ракетно-космічних технологій, нових технологій виробництва матеріалів тощо.

Учасники конкурсу можуть отримати фінансування від ЄС на придбання обладнання, техніки та матеріалів для проведення досліджень. Також передбачене фінансування реалізації науково-дослідних робіт та проєктів, фінансування закладів вищої освіти. Загальний обсяг фінансування – 115 283 тис. грн. Більш детальна інформація про конкурс, вимоги до робіт та інші данні розміщені на сайті МОН (https://mon.gov.ua/ua/news/mon-ogoloshuye-start-konkursu-proyektiv-yaki-finansuyutsya-za-rahunok-zovnishnogo-instrumentu-dopomogi-yes)

Кінцевий строк подачі робіт: 17:00 20 грудня 2021 року.