Декан ІТК Є. Васіліу поздоровив переможців студентських наукових олімпіад

Декан факультету інформаційних технологій і кібербезпеки ДУІТЗ, професор Євген Васіліу провів нагородження кращих студентів – учасників VIІІ Міжнародної студентської олімпіади «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» та Всеукраїнської студентської олімпіади «Соціоінжинірінг: шляхи та механізми захисту». Студенти отримали одне 1-е, одне 2-е та два 3-їх місця.
Нагадуємо, Олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» проходила в дистанційному режимі в командному змаганні та особистому захисті рефератів. Організаторами стали Маріупольський державний університет та Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Олімпіада об’єднала молодь із закладів вищої освіти України, Польщі, Грузії та Казахстану. Загалом спробувати свої сили за фахом виявили бажання 35 студентів, які утворили 14 команд. Вміння та навички з ІТ молодь продемонструвала у двох етапах: командному та індивідуальному. Спочатку команди відповідали на запитання з інформаційно-психологічних впливів, а після кожний учасник представив доповідь за темою захисту інформаційного простору.
Вітаємо наших переможців – Іллю Врублевського, Данила Грачова, Віталія Демешко, Олександра Овчиннікова.
Також вітаємо команду «SUITT-RED» у складі Сергія Рациборинського, Владислава Візняка, Олександра Акаєва за зайняте 2-ге місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Соціоінжиніринг: шляхи та механізми захисту». Студенти повинні були визначити достовірність чи недостовірність наданої суперником інформації. Тобто. студенти виявили свої знання щодо виявлення фейкової інформації, що дуже важливо зараз в умовах інформаційної боротьби із противником РФ.