Студентський клуб розробників Google та Одеський блокчейн клуб

Дорогі друзі,

Ми раді повідомити, що у Державному університеті інтелектуальних технологій та зв’язку в Одесі будуть розміщені Студентський клуб розробників Google (DSC) та Одеський блокчейн клуб. Ми щиро вітаємо нашого студента – Хасана Єнідогду з тим, що він став керівником студентського клубу розробників Google та переміг у відповідному конкурсі. Ми віримо, що ці два клуби формуватимуть дружнє освітнє середовище, де талановиті студенти та висококваліфіковані наставники університету можуть обмінюватися ідеями та співпрацювати у реальних проектах.

Що таке Google DSC?

DSC – це група студентів або аспірантів, які цікавляться сервісами та технологіями Google для розробки програмного забезпечення. DSC – це ініціатива Google, спрямована на допомогу студентам у формуванні їх навичок роботи з мобільними додатками, web-додатками, машинним навчанням, хмарними обчисленнями тощо.

Google DSC, на базі Державного університету інтелектуальних технологій та зв’язку, – єдиний Google DSC в Одесі.

Що таке блокчейн? Що таке Одеський блокчейн -клуб?

Блокчейн є системою розподілених баз даних, що забезпечує відстеження зашифрованих транзакцій. Він також може виступати як децентралізоване p2p середовище довіри. Це важлива технологія, яка використовується в різних сферах, включаючи фінанси, ланцюжки поставок, цифрову ідентичність та крипто-активи.

Одеський блокчейн клуб має на меті підвищити обізнаність про технологію блокчейн шляхом залучення студентів до розробки комерційних або освітніх блокчейн-рішень, а також шляхом проведення семінарів.

Ви можете зв’язатися із засновником DSC – Хасаном Єнідогду або перевірити майбутні події на сторінці клубу: https://gdsc.community.dev/state-university-of-intellectual-technologies-and-sommunications-derzhavnii-universitet-intelektualnikh-tekhnologii-i-zviazku/