Написання Всеукраїнського диктанту Національної єдності до

Дня української писемності та мови

«Нас багато, ми різні, але нас об’єднує спільна мета!» – саме під таким гаслом 9 листопада 2021 року студенти та викладачі ДУІТЗ приєднались до написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності в дистанційному режимі. Після диктанту всі бажаючі надіслали свої роботи викладачам української мови кафедри лінгвістичної підготовки ДУІТЗ для перевірки і вже 17 листопада в Міжнародний день студентів буде визначена найкраща студентська робота і переможець отримає грамоту та подарунок від профспілки студентів університету.

Диктант в ДУІТЗДиктант у  День української писемності та мови мав на меті пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури. А головне – дати  усвідомлення, що українська мова  –  безцінний дар,  душа українського народу, культурне надбання, яким треба пишатися.

Вітаємо всіх із святом та бажаємо оберігати та розвивати українську мову, духовного збагачення та нових здобутків на благо нашої України!