Google запускає програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud»

Компания Google запускає програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud» для українців, які прагнуть здобути знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями.

Програма допоможе ІТ-розробникам і студентам отримати практичні та затребувані навички, необхідні для розвитку кар’єри або пошуку нової роботи. Програма «Розвивайте кар’єру з Google Cloud» створена в Україні для:

– ІТ-фахівців та розробників, які хочуть розвивати свої навички та кар’єру у сфері хмарних технологій.

– Студентів ІТ-сфери, які закінчують навчання наступного року та потребують навичок роботи в хмарі для майбутнього працевлаштування.

Для ефективного навчання рекомендується володіти хоча б базовим рівнем англійської мови.

Учасники програми отримають

– 60 днів безкоштовного доступу до всіх курсів на платформі Google Cloud Skills Boost

– Можливість отримати практичний досвід світового рівня, здобувши бейджі навичок Google Cloud (Google Cloud skill badges). Бейджі навичок підтверджують наявність у спеціалістів знань та практичного досвіду роботи у хмарі, що допоможе у розвитку кар’єри у сфері хмарних технологій.

– Індивідуальні напрями навчання, які можна обрати відповідно до ваших інтересів. Кожен напрям навчання містить колекції контенту, які поєднують онлайн курси за запитом та практичне навчання. Для початківців рекомендується навчальний курс «Ознайомлення та початок роботи з Google Cloud», оскільки контент в ньому локалізований українською мовою.

– Призи за три і більше отриманих бейджів навичок.

– Доступ до експертів з хмарних технологій на сесіях запитань і відповідей.

Щоб подати заявку на участь треба зареєструватися за цим посиланням. Навчання першого потоку розпочнеться 4 жовтня 2022 року. Більше інформації про програму ви знайдете за посиланням.