Лекція-тренінг до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

2 грудня 2021 року в рамках тижня здоров’я до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся інтерактивний вебінар-тренінг на тему “Профілактика поширення ВІЛ/СНІДу. Захисти себе”.

Захід проходив за участю Світлани Тоніної, керівника проєкту «Домашній догляд» Благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ». Організатор інтерактивного вебінару: відділ виховної роботи ДУІТЗ.

Вебінар-тренінг проводився в форматі “питання-відповідь”. Учасники тренінгу ознайомилися із епідемічною ситуацією з ВІЛ – інфекції у світі та в Україні, патогенезом, клінічними проявами різних стадій ВІЛ-інфекції, як у дітей так і у дорослих, сучасними методами діагностики та антиретровірусною терапією дітей та дорослих з урахуванням рекомендацій ВОЗ. Також учасникам тренінгу було акцентовано увагу на ко-інфекціях СНІДу, таких як – туберкульоз, вірусний гепатит С, герпесвірусних інфекціях та особливостях ВІЛ-інфекції.

Дякуємо за співпрацю! https://www.facebook.com/CaritasOdesa/