Представники ДУІТЗ на творчій зустрічі з журналістами Одещини

изображение_2024-01-28_184022606
23 березня 2023 року на запрошення Одеської національної наукової бібліотеки співробітники ДУІТЗ долучились до творчої зустрічі з головним редактором громадсько-політичної газети “Вечерняя Одесса” Олегом Сусловим та представниками редакції. У заході прийняли участь провідні журналісти Одещини, які проінформували про специфіку роботи в умовах повномасштабної війни, поділились досвідом підготовки актуальних матеріалів для газети, розповіли про проєкти та ініціативи редакції “Вечірки”, зокрема про щорічний конкурс “Люди справи”, про відродження літературно-публіцистичного додатку “192 сходинки”. Вразив своєю розповіддю журналіст з Маріуполя про життя мирних жителів під обстрілами та бомбардуваннями і прочитав зворушливий вірш про втрачений дім та вимушену евакуацію сім’ї до Одеси. Головний редактор та його команда із задоволенням підтримали ініціативу Олексія Кокорєва про подальшу роботу з кафедрою міжнародних відносин, суспільних комунікацій та ІТ-права, можливості практичної реалізації студентів факультету Бізнесу та соціальних комунікацій, стати медійним партнером університету та бібліотеки ДУІТЗ.