14 ГРУДНЯ – ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОЄКТУ «БІЗНЕС ІДЕ ДО УНІВЕРСИТЕТІВ»

14 грудня 2021 року відбудеться пресконференція, присвячена презентації проєкту «Бізнес іде до університетів», у межах якого стартує курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів».

Метою проєкту є посилення практичної складової в університетській освіті задля підвищення якості освітніх послуг.

Учасники пресконференції:

• Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України;
  • Михайло Федорів, Віцепрем’єр-міністр, Міністр цифрової трансформації України;
  • Петро Куліков, голова Спілки ректорів закладів вищої освіти України;
  • Володимир Многолєтній, фаундер і СЕО «Genesis»;
  • Тимофій Милованов, президент Kyiv School of Economics, професор Пітсбурського університету;
  • Василь Тофан, партнер інвестиційної компанії «Horizon Capital».

Початок: 12:30.

Місце проведення: місто Київ, вулиця Дорогожицька 3, UNIT.City, зал Core, Кампус B8.

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН та Youtube-каналі UNIT.City, відвідування заходу офлайн за запрошенням.

Контакти для акредитації ЗМІ:

Також засновники «Product IT Foundation for Education» презентують свою першу ініціативу — впровадження курсу щодо створення діджитал-продуктів.