22-26 ЛИСТОПАДА ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

22-26 листопада 2021 року Міністерство освіти і науки спільно з роботодавцями, міжнародними партнерами та регіональними представниками проведе Всеукраїнський тиждень професійної освіти.

На національному рівні відбудеться 5 заходів, що транслюватимуться кожного дня впродовж тижня на сторінках МОН у Facebook та YouTube.

Офіційне відкриття: 22 листопада о 10:00.

Попередня програма за посиланням.

Ознайомитися з партнерськими заходами можна тут. Серед них заходи від Міжнародної організації праці, Федерації роботодавців України, Німецько-Української промислово-торговельної палати та інших.

На регіональному рівні відбудуться організовані закладами професійної освіти вебінари, майстер-класи, екскурсії та лекції. Детальна програма за посиланням.

Серію подій підготували також регіональні відділення Державних центрів зайнятості. Крім того, деякі центри створили роз’яснювальні відеоролики про професії.