ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ПРИЙНЯТО ЗАКОН ЩОДО ОПРИЛЮДНЕННЯ ТА МОНІТОРИНГУ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЬОВИХ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ЗВО

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”4/6″][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text]Сьогодні, 17 листопада 2021 року, Верховна Рада України прийняла Закон щодо оприлюднення та моніторингу досягнення цільових показників діяльності закладів вищої освіти. Відповідним Законом внесено зміни до статті 42 Закону України «Про вищу освіту».

Метою змін є забезпечення відкритості системи моніторингу досягнення цільових показників діяльності ЗВО, які повинна забезпечити особа на посаді керівника, а також врегулювання визначення переліку відповідних показників.

Також передбачається оприлюднення цільових показників діяльності, механізмів перевірки досягнення, термінів, а також щорічних звітів на сайті ЗВО.

Документом внесено зміни до статей 34 та 79 Закону України «Про вищу освіту», які передбачають, що:

• щорічний звіт керівника закладу вищої освіти повинен містити інформацію про рівень досягнення цільових показників діяльності ЗВО, визначених контрактом, станом на 31 грудня року, за який складається звіт;
  • цільові показники діяльності закладу, механізми перевірки, терміни досягнення показників, а також щорічні звіти оприлюднюються на офіційному сайті відповідного закладу вищої освіти.

Прийняті норми Закону набирають чинності через місяць з дня оприлюднення.

Нагадаємо, затверджено Порядок присудження та позбавлення наукового ступеня доктора наук.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]