Навчально-методична діяльність кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем

Педагогічні та науково-педагогічні працівники  кафедри застосовують сучасні форми і методи викладання та створення навчально-методичних комплексів дисциплін кафедри.

Кафедра забезпечує викладання державною та англійською мовами наступних дисциплін: Основи інфокомунікацій, Технології нейронних мереж для створення контенту, Програмно-апаратні засоби комп’ютерних мереж , Комп’ютерні мережі, Операційні системи, Організаційна структура та протоколи Інтернет, Структуровані кабельні системи, Технології ІР-мереж, Інтернет речей, Системний аналіз, Хмарні сховища і технології Big Data, Інформаційно-комунікаційні технології, Планування та проектування комп’ютерних мереж, Технічна  експлуатація та адміністрування комп’ютерних мереж, Керування мережами та інформаційними сервісами, Мережеві сервіси та  сервісні платформи, Віртуалізація і хмарні технології, Адміністрування інформаційних систем, Технології віртуальної реальності, Розподілені сервісні системи.

На кафедрі вчяться аспіранти, проводиться підготовка бакалаврів, магістрів та здійснюється керівництво бакалаврськими і магістерськими випускними роботами.

Щорічно успішно захищають випускні кваліфікаційні роботи студенти різних форм навчання. Багато робіт безпосередньо пов’язані з науковими дослідженнями, що виконуються на кафедрі.

Кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем приділяє значну увагу удосконаленню навчального процесу та підготовці кваліфікованих фахівців.

Основні напрямки науково-методичної роботи кафедри:

• Організація та удосконалення усіх форм занять. На кафедрі постійно ведеться робота з удосконалення методики проведення лекцій, практичних занять, лабораторних робіт та інших форм навчальної діяльності. Викладачі кафедри постійно шукають нові та ефективні методи навчання, які дозволяють зробити навчальний процес більш цікавим та результативним для студентів.
  • Вдосконалення навчальних програм та методичного забезпечення. З дисциплін, що викладаються на кафедрі, регулярно оновлюються навчальні програми та методичне забезпечення. Це робиться з урахуванням останніх досягнень науки та техніки, а також змін у вимогах до підготовки фахівців.
  • Проведення методичних семінарів. На кафедрі регулярно проводяться методичні семінари, де викладачі діляться своїм досвідом роботи, обговорюють актуальні питання методики викладання та шукають нові шляхи для вдосконалення навчального процесу.
  • Видання методичних розробок. Викладачі кафедри активно публікують методичні розробки, підручники, навчальні посібники та інші методичні матеріали. Ці матеріали використовуються не лише на кафедрі, але й в інших навчальних закладах України.

Результати науково-методичної роботи кафедри:

• Кафедра має багатий досвід роботи з удосконалення навчального процесу.
  • На кафедрі розроблено та впроваджено нові методики викладання, які дозволяють зробити навчальний процес більш цікавим та результативним для студентів.
  • На кафедрі регулярно видаються методичні розробки, підручники, навчальні посібники та інші методичні матеріали, які використовуються не лише на кафедрі, але й в інших навчальних закладах України.

Всього видано 15 монографій, 17 начальних посібників та підручників, 15 методичних посібників та більше 300 методичних вказівок.