Команди ДУІТЗ взяли участь у «Odesa Students 3х3 2023»

В Одесі, в стінах спорткомплексу НУ «Одеська Політехніка», відбулись змагання з баскетболу 3х3. У турнірі Студентської баскетбольної ліги України під назвою «Odesa Students 3х3 2023», в якому змагалися студенти одеських вишів, взяли участь команди Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку. Всього у змаганнях взяли участь 20 команд – 15 чоловічих і 5 жіночих. Команди ДУІТЗ, жіноча (склад: Юлія Синячова, Катерина Замковенко, Валерія Шумська, Людмила Бабиченко) та чоловіча (склад: Дмитро Фролов, Олексій Макаров, Микита Камінський, Олег Карагяур) під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Поліни Шандіцевої, зіграли всі свої матчі, але на жаль, не потрапили до призових місць. Керівництво університету вітає студентів-спортсменів з участю у змаганнях та бажає успіхів в наступних стартах!