Он-лайн нарада фахівців

з фізичного виховання

Завідувач кафедри фізичної культури і спорту ДУІТЗ, к.п.н. Галюза Сергій Сергійович взяв участь у он-лайн нараді з питань реалізації Програми Президента України «Здорова Україна» в галузі «Фізична культура» з представниками закладів вищої освіти.

Он-лайн нарада фахівців з фізичного виховання

Міністерство освіти і науки України разом з Комітетом з фізичного виховання та спорту МОНУ та Інститутом модернізації змісту освіти ініціювала нараду з метою обговорення важливого питання – реалізації Програми Президента України «Здорова Україна».

З вітальним словом до учасників наради звернувся Стеценко Вадим Григорович, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Виступали з доповідями Боляк Андрій Анатолійович, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Завалевський Юрій Іванович, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти і керівник всеукраїнського інноваційного освітнього проекту «Нова українська школа» та Коломоєць Галина Анатоліївна начальник відділу модернізації освіти Інституту модернізації змісту освіти.

Он-лайн нарада фахівців з фізичного виховання

Під час наради, учасники обговорили необхідність вдосконалення нормативної бази забезпечення процесу фізичного виховання у закладах вищої освіти, а саме включення «Фізичного виховання» в перелік обов’язкових предметів; вдосконаленні тестів та нормативів оцінки фізичної підготовленості учнівської та студентської молоді; наукового та методичного супроводу «Нової української школи»; формування експертних груп з метою взаємодії закладів вищої освіти з реалізації Програми Президента України «Здорова Україна».