Семінар «Організація тренувального процесу під час воєнного стану».

Українська асоціація футболу, Національний університет фізичного виховання і спорту України та Інститут футболу НУФВСУ провели всеукраїнський навчальний семінар для представників футбольних команд і організацій на тему «Організація та проведення навчально-тренувального процесу під час воєнного стану». Семінар відбувся онлайн з 30 травня по 8 червня для трьох груп слухачів.

Завідувач Кафедри фізичної культури і спорту Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, к.п.н. Сергій Галюза взяв участь у навчальному семінарі в складі першої групи. Заняття були за різними напрямами – особливості підготовки до проведення занять, психологічна підтримка учасників тренувального процесу, захист дітей у футболі, надання першої домедичної допомоги, поводження з небезпечними знахідками та особливості методичної складової занять футболом під час воєнного стану.

За підсумками навчального семінару було напрацьовано багато методичного матеріалу та всі учасники отримали сертифікати від організаторів.